SEM (Arama Motoru Pazarlaması) ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) online pazarlamanın önemli dallarından biridir.Milyonlarca internet sitesinin var olduğu sanal alemde daha da görünür olmak, ziyaretçilerin beğenisi ve takdirini kazanmak giderek önem arz etmeye başlıyor. Birçok kurumsal firmaya hizmet veren Hvajans sayesinde Sizde web siteniz için seo&sem  paketlerimizden yararlanabilir, web site gelirlerinizi arttırabilir hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Seo Nedir ?

Seo (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları Seo İşlemelerini göz önünde bulundurarak kolaylıkla web sitelerinin taranması için yapılan işlemlerin genel adıdır.

Seo,Site içi seo ve Site dışı seo olarak ikiye Ayrılmaktadır. Seo Arama motorlarında web siterini üst sıralara çıkartmak için yapılan işlemleri kapsamaktadır.

Bir Web Siteniz var ve üst sıralara çıkmak istiyorsunuz . Sadece Firma adınız ile değil rakiplerinizi geçmek için kelimelerde de üst sıralarda yer almasınız .

HvAjans Web Tasarım Olarak ; Sizlere Seo (Search Engine Optimization) hizmetini sunmaktayız .

Rakiplerinizin Önüne Geçmek mi İstiyorsunuz ?

Hemen bizimle İletişime Geçebilirsiniz …

Sem Nedir ?

SEM (Search Engine Marketing)  Arama motorlarında verilen reklamlar ile web sitemizi üst sıralara çıkarmayı hedefleyen bir pazarlama yöntemi olmaktadır. Web sitenizin Google, Yandex, Bing gibi platformlarda ücretli olarak reklamlarınızı verme yönemidir.

Sem web sitesi üzerindeki kısa sürelerde istenilen hedeflere ulaşmak için gerekli bir pazarlama yöntemidir.

Seo Çalışmalarınız zayıf ise reklam vermeyi bıraktığınızda web sitenizin trafiği oldukça düşecektir.

Seo&Sem Çalışmalarınızda Sizlere Hizmet vermekten Mutluluk Duyuyoruz.

Seo ve Sem Arasındaki Fark

Öncelikle web sitenizi yeni aldınız yada kurdunuz . Seo çalışmaları size anlık yada günlük olarak hemen dönüş sağlamayacaktır . Ancak Sem Çalışmalarında vermiş olduğunuz reklamlar sayesinde web siteniz henüz aramalarda bulunmuyor olsada, belirlemiş olduğunuz hedef kitlenize rahatlıkla ulaşmış olacaksınız .

Seo ve Sem çalışmaları birlikte yapıldığında olumlu sonuçları zamanla olduğunu göreceksiniz.

Sizde Başarıya Ulaşmak İstiyorsanız Seo ve Sem Çalışmalarınızı HvAjans’ın Ellerine Bırakabilirsiniz …